550 

Kahveler için ideal kahve masa sandalyesi en çok tercih edilen modeldir.

Kahve Masa Takımı Ölçüleri : 

  • Kare  Kahve Oyun Masası : 105x105x75cm
  • Yuvarlak Kahve Oyun Masası : 120x120x75cm
  • Kare Oyun Sehpası : 40x40x75cm
Ürün Kodu: KMS01 Ürün Kategorisi:

Açıklama

Kahveler için ideal kahve masa sandalyesi en çok tercih edilen modeldir. Alınabilecek en kahvehane masa sandalye fiyatlarıyla ekonomik masa sandalye takım fiyatlarını içeren ürün olup kahve masa sandalyesi genellikle stoklarımızda bulunmaktadır. Kahve masa sandalyesi Siyah ve Bordo renk deri döşenerek satılmaktadır.

Kahve Masa Sandalyesi

Ürün fiyatına dahil olan ürünler, Kahve Sandalyesi 4 Adet, Kare veya Oval Masa 1 Adet, Yanlık 2 Adet

Kahve Masa Takımı Ölçüleri :

  • Kare  Kahve Oyun Masası : 105x105x75cm
  • Yuvarlak Kahve Oyun Masası : 120x120x75cm
  • Kare Oyun Sehpası : 40x40x75cm

Kahve Sandalyesi – Kahve Masası

Oyun masaları, bu masalar arasında en çok satın alınan ve en çok tercih edilen masalardan bir tanesidir. Bu masalar oyunlar için kullanılan masalardır. Dayanıklı ve büyük tasarlanmış masalardır. Üzerinde çeşitli oyunlar oynanan bu oyun masaları üzeri kumaşla kaplanmış masalardır. Genellikle iskambil, okey oyunları için kullanılan bir masadır. Ülkemizde babalarımızın gittiği kahve ortamlarında çok fazla bulunmaktadır. Kahve masa sandalyesi kaba duruşlu olsa da çok kullanışlıdır. En çok satılan ürünler listesinde ilk sıralardadır.

Günümüzde artık oyun hizmeti de sunan birçok cafe mevcut. Tabi oyun hizmeti sunan yerlerin en büyük sorunlarından biri de oyunlara uygun masalarının olmamasıdır. Mevcut masalarında oynattıkları oyunlar nedeniyle masalar zarar görmekte ve eski albenisini kaybetmektedir.

Hepimizin bir kerede görmüş olduğu bu masalar kullanışlı olduğundan kahvelerin en çok tercih ettiği ürün olmuştur. kahve masası fiyatları olarak da çok uygun olan bu masa kahve masa sandalyesi, kahve işletmecilerinin aldığı tek masadır diyebiliriz. Bu masaları aile içinde alan birçok insanımızda vardır. Ailesi ile evde oyun oynamak isteyen kişiler bu masalardan bir tane almaktadırlar. Bu masalar çok dayanıklı ve insan ömründen daha uzun dayanmaktadırlar. Temizliği kolay olup kolay taşınabilir masalardandır. Bu masaları sitemizden çok uygun fiyatlara bulup kendiniz için veya iş yeriniz için satın alabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Kahve Masa Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.