1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 3.00 puan aldı
(1 müşteri incelemesi)

250 

Ürün Özellikleri:

  • Gürgen İskelet
  • Sınırsız Kumaş Seçeneği
  • Standart Ceviz Renk Boya
  • Beyaz Ayak Boya (Ekstra)
  • Min. Sipariş : 20 Adet
Ürün Kodu: CA1007 Ürün Kategorisi:

Açıklama

Cafenizde kullanacağınız berjer koltuk özenle seçmeniz gerekmektedir, gerek dekoratif gerekse malzeme olarak seçim yapmak zorunda kalacaksınız fakat müşterilerimizin en çok yanlış yaptığı konu hangi cafe mobilyasını hangi amaçla ve hangi müşteri potansiyellerinde kullacaklarıdır.

Hangi Berjer Koltuk Seçmeliyim ?

Uzun süre oturum hedefleyen müşterilerimize yanlarında dayanma noktaları bulunan cafe berjer koltuğu veya kolçaklı cafe sandalyelerini tercih etmelerini tavsiye etmekteyiz. Kısa süreli konakma hedefleyen müşterilerimiz içinde daha çok düz sandalye veya giydirme sandalye tabir ettiğimiz ürünleri seçmeleri onlar için daha mantıklı olacağını anlatmaktayız.

Firmamızın tavsiye ettiği kumaşlar genel cafe berjer koltuklar için Taytüyü kumaş, soho kumaş, bufalo kumaş, jaguar kumaş ve keten türevleri kumaşlardır.

Ürünlerimiz Kendi İmalatımız Olup Genel Ürün Gamımızda Cafe Sedir, Cafe Berjer, Cafe Sandalye ve Cafe Masaları Tamamen Normlara ve Standartlara Uygun Olarak Üretilmektedir.

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir. Teslimat Mağazamız ve Depo Adresimizdir. Nakliye ve Kargo Ücretleri Alıcıya Aittir. Ürünlerimiz Firmamız Garantisi Altındadır.

Cafe masa sandalye üreten firmamız sektörün önde gelen kumaş üreticileriyle çalışmaktadır. Herhangi bir renk kısıtlaması olmaksızın istediğiniz kumaş modelleri ile üretilmektedir.

Talep ve İstekleriniz için Müşteri Hizmetlerimizi +90 (544) 763 73 65 numaralı telefondan arayabilir veya WhatApp üzerinden yazabilirsiniz.

Sipariş ve Teklif Talepleriniz için: info@cafemasasandalye.com adresine e-mail atabilirsiniz.

Ek bilgi

Boyutlar60 × 60 × 90 cm
Renk

Sınırsız

Berjer Koltuk için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 3 oy aldı

    Neyzen cafe

    Çok güzel bir ürünmüş renk alternatifleriyle birlikte bu koltuktan 40 adet istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.