Cafe Masa Sandalye

Almanya Cafe Mobilyaları ve Almanya Cafe Masa Sandalye

Almanya Cafe Mobilyaları

Almanya cafe masa sandalye ihracatı yapan firmamız İstanbul’da olup uzun yıllardır cafe mobilyaları imalatı yapmaktadır. Ürünlerimiz arasında Cafe Berjer Koltukları, Cafe Masaları, Cafe Sedirleri ve Cafeler İçin Sandalyeler Üretmekteyiz.

Gerektiğinde müşterilerimize güven ve doğru ürün üretimi gerçekleştirmek amacıyla imalat çizimlerini paylaşabilmekteyiz böylelikle yanlış imalatın önüne geçmeyi hedefliyoruz.

Tüm Türkiye’ye hizmet verdiğimiz gibi diğer ülkelere de hizmet vermekteyiz. Almanyada Cafe, Restoran ve Hotel mobilya ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Almanya Cafe Masa Sandalye

Otel Odası Koltuğu, Kokteyl Koltuğu, Lounge Koltuk (Suni Deri)Firmamız tamamen yerli üretim alt yapısıyla ve gelişmiş teknolojiyi kullanarak hizmet vermekte ve ürettiğimiz ürünlerimizin en uygun kalitede malzeme kullanarak Almanya‘ya cafe mobilya üretimi sağlamaktadır.

Almanya Cafe Masa Sandalye Fiyatları

Siz değerli ziyaretçimize uygun fiyat ve taşıma olanaklarımızdan daha iyi faydalanmanız için olabildiğince yoğun çalışmalar sürdürmekteyiz. Almanya’ya özel fiyat almak için iletişim sayfamızda bulunan iletişim numaralarımızdan veya info@cafemasasandalye.com adresimize göndereceğiniz E-Posta taleplerinizi hızlıca cevaplandıracağımızdan şüpheniz olmasın.

Nakliye ve Gümrükleme

İmalatı bitmiş cafe mobilyalarınızı büyük hassasiyetle paketlenip uzun süre yolculuk yapabilecek şekilde araca yerleştiriyoruz. Böylelikle olabilecek hasarı en aza indirmeye çalışmaktayız. Yurtdışına gönderilecek tüm ürünler tarafımızca gümrükleme işlemleri yapılmaktadır.

Saygılarımızla,
cafemasasandalye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.